Працюємо у форматі вільного представника на авто, у виїзді до Вас

+38 (063)-067-15-11

Будинки із СіП панелей

 

SIP технологія будівництва вже понад 50 років застосовується в країнах Північної Америки і Європи. Популярні СІП панелі являють собою теплу, міцну монолітну конструкцію, яка складається з трьох шарів.

КАНАДСЬКА ТЕХНОЛОГІЯ. БУДИНКИ ІЗ SIP ПАНЕЛЕЙ

SIP технологія будівництва вже понад 50 років застосовується в країнах Північної Америки і Європи. Популярні

СІП панелі являють собою теплу, міцну монолітну конструкцію, яка складається з трьох шарів. Дві плити ОСП, а між ними знаходиться якісний утеплювач – пінополістирол. Компанія m2-Каркас Буд займається зведенням малоповерхових будинків з СІП панелями. Зведення будинків за такою технологією користується популярністю у всіх країнах. Усі збудовані дерев’яні будинки від m2-Каркас Буд за канадською технологією мають легко конструйовану систему з теплоізоляційних сандвіч панелей.

 

Переваги канадської технології СІП будівництва:

  • Теплоємність, SIP-панелі зарекомендували себе як енергозберігаючий матеріал
  • Міцність, для закріплення SIP-панелей між собою використовують дерев’яний брус, виходить несучий дерев’яний каркас, здатний витримати всі можливі навантаження
  • Простота складання, збірка стін з SIP-панелей дуже проста. Комплект доставляється вже пронумерованих та розпиляних на деталі панелей відповідно до робочих креслень
  • Термін будівництва один з найбільших переваг канадського будинку – малий термін будівництва
  • Економія на опаленні

Сьогодні десятки тисяч людей по всьому світу обирають будинки з СІП панелей, і всі користувачі таких будинків задоволені своїм вибором.

ЗДАНІ ОБ’ЄКТИ БУДІВНИЦТВА:

Підібрати проект будинку

Ознайомитись з дизайном та переглянути проекти для будівництва Ви можете на сайті наших партнерів