Працюємо у форматі вільного представника на авто, у виїзді до Вас

+38 (063)-067-15-11

Каркасні будинки – сучасно та безпечно!

Рік за роком світова спільнота все частіше звертає увагу на тенденції, що повертають нас до традицій та змушують замислитися про навколишнє середовище. Каркасні будинки є прекрасним зразком такого поєднання. Справжня данина часу, вони давно здобули популярність на заході. У країнах ЄС, США та Канаді існує низка затверджених державою норм стосовно їх зведення. Не зважаючи на той факт, що в України не існує чітких правових рамок щодо каркасно-щитових будинків, компанія m2-Каркас Буд невтомно наслідує позитивні приклади закордонних колег. Серед стандартів, взятих на озброєння:

         європейський норматив Єврокод 5;

         французькі норми DTU 31.1, DTU 31.2;

         німецький національний норматив DIN 1052.

Крім того, ми неабияк прискіпливо ставимося до сировини. Регулярний радіологічний та фітосанітарний контроль є запорукою усунення можливих ризиків та загроз на користь наших клієнтів та їхньої безпеки. Тривалий експлуатаційний термін також належить до очевидних переваг. Каркасний будинок стане затишним житлом чи обличчям Вашого бізнесу на щонайменше п’ятдесят років за умов дбайливого ставлення.

Каркасно-щитові будинки та особливості їх збору

Ознайомитися зі структурою каркасно-щитового будинку Ви можете тут:

(конструкція каркасного будинку)

На черзі – етапи будівництва каркасного будинку. Серед них досвідчені фахівці виділяють:

         Фундамент. Для каркасних будинків підійде стовпчастий або ж мало заглиблений стрічковий. Чому? Справа в тім, що вага споруди відносно мала. Безумовно, не варто ігнорувати такі фактори, як рельєф місцевості, ґрунтові води, тощо. Також враховується і кількість поверхів оселі. Якщо для одноповерхового будиночку достатньо 25-сантиметрового фундаменту, у випадку з двохповерховим – цифру необхідно збільшити до 30-ти. Бажаєте облицювати новобудову клінкерною цеглою? Тоді додайте ще 12 см. до товщини основи.

         Монтаж каркасу. Жодної важкої техніки не знадобиться, коли йдеться про каркасні будинки. Приємним сюрпризом стане той факт, що роботи можуть провадитися не залежно від погодних умов. До того ж за дуже короткі терміни! Звісно ж, особлива увага приділяється утеплювачу та захисній плівці, яка вбереже мешканців від примх клімату.

         Міжповерхове перекриття. Для такої ролі згодиться балка 45х200 мм. Вона зазвичай встановлена кроком близько 400 мм. Якщо переважають підвищені навантаження використовують сталеву балку 24М чи дерев’яну двотарову, а тож  балки перекриття на основі МЗП (металевих зубчатих пластин). Після цього знадобиться листовий матеріал – зазвичай це ОСБ-3 або фанера ФСФ товщиною 18-22 мм.

         Комунікації. Усі вони знайдуть своє місце в пустотах у стінах. Проміжки між фінішними оздобленнями та стійками теж гарно підходять та таку роль.

         Кондиціонування та опалення. Популярними різновидами першого серед власників каркасних споруд є водяне і повітряне. Встановлення спліт систем стало поширеним способом кондиціонування, особливо ця система доречна для комерційних проектів. Цей спосіб недорогий, але вже встиг гарно себе зарекомендувати як взимку, так і влітку.

         Внутрішнє оздоблення. Не потрібно чекати на усихання чи усадку! Саме тому не варто баритися з естетичним питанням. Серед українців найбільшим попитом користуються дерев’яна вагонка (МДФ), гіпсокартон, цементно-стружкова чи магнетизова плита й ОСБ-3. Як же впоратися з прикріпленням оздоблювального матеріалу на стіну новобудови? Наші фахівці мають кілька ідей: кріплення безпосередньо на стійки, скористатися дерев’яними рейками або металевими направляючими.

Купити каркасний будинок – угода з приємними наслідками

Компанія m2-Каркас Буд практикує індивідуальний підхід до усіх клієнтів, не залежно від того, з якою метою здійснене замовлення: приватною, комерційною, адміністративною чи навіть промисловою. Ми гарантуємо надійний та сертифікований спосіб будівництва.

Особисте піклування про високу якість матеріалів дозволяє стверджувати, що купити каркасний будинок у m2-Каркас Буд означає те саме, що й купити якісні матеріали та оплатити сумлінну працю.

Кошти, які витрачають наші клієнти є збалансованим співвідношенням «ціна-якість». Скласти кошторис, обговорити усі побажання та потреби – ось одна з найважливіших частин проекту. До Вашої уваги прайс-лист:

(Вартість будівництва каркасно-щитових будинків)

ЗДАНІ ОБ’ЄКТИ БУДІВНИЦТВА:

Підібрати проект будинку

Ознайомитись з дизайном та переглянути проекти для будівництва Ви можете на сайті наших партнерів